[h1]Afwerking en service[/h1]

Afwerking en service

De vloer wordt opgeleverd!


In de afwerking van de nieuwe vloer zijn er verschillende mogelijkheden waaruit u als klant kunt kiezen. Om het overzichtelijk te maken hebben wij de serviceopties onderverdeeld in drie categorieën; basis, extra en comfort. Wij denken graag met u mee om samen tot het gewenste eindresultaat te komen.




DE AFWERKING VAN CONVECTORPUT OF LUIK

Afwerking van de convectorput of het luik.
Wanneer er luiken of convectorputten in huis aanwezig zijn, zijn er verschillende mogelijkheden voor de randafwerking. We onderscheiden verschillende mogelijkheden. Hieronder worden deze mogelijkheden toegelicht.


Afwerking zonder profielen


Strak gesneden:
Het luik of de convectorput wordt afgewerkt door de vloer qua patroon door te leggen en deze tegen de randen van het luik of de convectorput aan strak te snijden of te zagen. Eventueel wordt de vloer op een luik bevestigd en wordt het patroon aangehouden.



Afwerking met profielen


Met profiel:
Het luik of de convectorput wordt afgewerkt door de vloer qua patroon door te leggen en deze tegen de randen aan strak te snijden of te zagen. Daarnaast wordt et luik rondom afgewerkt met een combinatie van profielen.


Afwerking met een in-egaliseerprofiel


Het in-egaliseer profiel:
Deze optie wordt vaak gebuikt bij verlijmde PVC vloeren. Het luik of de convectorput wordt afgewerkt door de vloer qua patroon door te leggen en deze tegen de randen aan strak te snijden. De convectorput of het luik is rondom voorzien van een in-egaliseer profiel. Voor het egaliseren wordt het profiel dan al geplaatst, deze wordt in de egaline verwerkt. De lijm PVC valt vervolgens precies in het profiel.

Kom naar één van onze zestien showrooms!
Inloggen
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Onthoud mijn gegevens